Katalog Oriflame 14 2022 Polska

Katalog Oriflame 14 2022 na twoich ekranach w dobrej jakości online
Aby przeglądać katalog — użyj strzałek nawigacyjnych
Przeglądaj katalog w trybie pełnoekranowym — strzałki w prawym górnym rogu

Przegląd nowości w katalogu Oriflame 14 2022

Zobacz katalog Oriflame 14 2022 Polska i dowiedz się nowych rzeczy o kosmetykach — bo to kocha każda dziewczyna. Oriflam dba o swoich klientów i dużo mówi o tym, jak najlepiej wykorzystać swoje produkty. Niemal na każdej stronie katalogu można znaleźć praktyczne porady i rekomendacje profesjonalistów, którzy mają duże doświadczenie w branży kosmetycznej. W tym artykule przyjrzymy się poradom wizażystów, jak wykonać makijaż oczu inspirowany kotami, używając tylko produktów THE ONE.

Najpierw należy zastosować CIEN I KREDKA DO OSZU THE ONE COLOR UNLIMITED. Wyjątkowość tego produktu polega na tym, że są to cienie i eyeliner w jednej butelce, ale w jednym odcieniu. Aby uzyskać efekt kociego oka, należy nałożyć cienie i blendować, tworząc lekkie blaknięcie, zaczynając od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego. Następnie, zgodnie z zaleceniami wizażystów, należy odczekać kilka minut, aż cienie wyschną i narysować strzałę, nadając jej pożądany kształt. Cienie prezentowane są w 5 odcieniach, dzięki czemu możesz wybrać swój ulubiony. Cienie – kredka stała się wodoodporna, gdyż wiele dziewczyn obawia się, że cienie nie kruszą się, a makijaż nie niszczeje pod wpływem warunków zewnętrznych.

Po tym trzeba skorzystać z nowości aktualnego katalogu TUSZ DO RZES JEDYNIE OGROMNEJ FIERCE. Jedną z najważniejszych wskazówek ekspertki jest nałożenie na rzęsy specjalnej trwałej trwałej przed nałożeniem tuszu do rzęs. Takie urządzenie pomaga podnieść rzęsy i zmienić linię ich wzrostu. Pozwala to uzyskać efekt kociego oka. Po uważnym użyciu tego urządzenia konieczne jest nałożenie tuszu od wewnętrznego narożnika do zewnętrznego. Aby wzmocnić efekt kociego oka, wizażyści Oriflame zalecają użycie końcówki aplikatora, co pomoże zwiększyć objętość. Tusz do rzęs TUSZ DO RZES THE ONE TREMENDOUS FIERCE ma mocno napigmentowany czarny kolor i szczoteczkę specjalnie zaprojektowaną, aby upiększyć każdą rzęsę i zwiększyć objętość. Aby osiągnąć pożądany efekt, możesz nakładać tusz do rzęs w kilku warstwach, uzyskasz szykowny makijaż wieczorowy.

Firma Oriflame współpracuje tylko z najlepszymi wizażystami i profesjonalistami w swojej dziedzinie. Ci wizażyści i wizażyści współpracują z popularnymi gwiazdami, znają wszystkie sekrety swojej urody. Ale udostępniają je w formie rekomendacji na stronach Twojego ulubionego katalogu Oriflame 14 2022.