Katalog Oriflame 15 2022 Polska

Katalog Oriflame 15 2022 na twoich ekranach w dobrej jakości online
Aby przeglądać katalog — użyj strzałek nawigacyjnych
Przeglądaj katalog w trybie pełnoekranowym — strzałki w prawym górnym rogu

Przegląd nowości w katalogu Oriflame 15 2022

Szwedzka marka Oriflame co trzy tygodnie cieszy nas nowymi, wysokiej jakości kosmetykami, z których korzystają miliony kobiet na całym świecie. Zapraszamy do obejrzenia nowego katalogu Oriflame 15 2022 w Polsce. Od ponad dekady kosmetyki Oriflame znajdują się w kosmetyczkach najbardziej stylowych dziewczyn i profesjonalnych wizażystów. Firma ta oferuje produkty nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Na stronach katalogu każdy znajdzie potrzebne kosmetyki.

Oriflame oferuje szeroką gamę produktów: dla dziewcząt, które mają naturalną urodę, ale chcą podkreślić pewne szczególne zalety; dla kobiet, które od lat zachwycają innych swoim pięknem, ale nie chcą na tym poprzestać i kupić kosmetyki pielęgnacyjne. To właśnie Oriflame pomaga błyszczeć w każdym wieku. I oczywiście w każdym katalogu jest mnóstwo wspaniałych produktów dla mężczyzn do pielęgnacji i dbania o swój osobisty wizerunek.

Dzięki kosmetykom dekoracyjnym Oriflame wielu znalazło swój wizerunek, ponieważ zgodzisz się: z dobrym narzędziem łatwiej jest tworzyć. Tej wiosny styliści firmy proponują nowy wygląd urody „Elegance and Chic”. Zobaczmy razem z wami jakie narzędzia z katalogu Oriflame 15 2022 można do tego wykorzystać.

  1. Nakreśl usta pomadką Giordani Gold Liquid Elixir SPF15. Nowość w najnowszym katalogu ma błyszczącą konsystencję, która zamienia się w matową, już na twoich ustach.
  2. Nadaj swoim oczom luksusowy wygląd — użyj uniwersalnego super tuszu Giordani Gold. Długość i objętość zapewniona zostanie dzięki specjalnemu składowi tuszy, a wygięcie i wysokiej jakości separację uzyskamy przy pomocy unikalnego pędzla.
  3. Stwórz aurę wyrafinowania z wodą perfumowaną Giordani Gold White Original. Wspaniały zapach dla prawdziwych pań!
  4. Uzupełnij wygląd małym, ale ważnym szczegóły: okulary przeciwsłoneczne, kolczyki i naszyjnik, torebka z lakierowanej skóry i szalik w kropki.

Bądź zawsze w dobrym stylu, nadążaj za modą i bądź piękna i radosna z Oriflame.