Katalog Oriflame 17 2020 Polska

[maxbutton id=»1″]
[maxbutton id=»2″]
[maxbutton id=»3″]

Tutaj możesz obejrzeć katalog Oriflame 17 2020 Polska w wersji elektronicznej online. Możesz przewracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych. Aby wyświetlić katalog na pełnym ekranie – kliknij strzałki w prawym górnym rogu.

Przegląd ofert i nowości z katalogu Oriflame 17 2020

Obecnie w trendzie jest dwustronny wzór kolczyków z dużym detalem z tyłu płatka usznego – jest to najnowszy modny szyk. Stylowym akcentem w takiej serii nowości jest objętość i ciekawe kształty. W tym numerze magazynu zobaczysz najlepsze dodatki na temat „długich wakacji”. Wakacje są naprawdę długie, ponieważ kolczyki Adele 2 w 1 prezentowane są w najniższej cenie. Są one wykonane ze stali nierdzewnej i nie zawierają niklu. Możesz też kupić swoją ulubioną torbę Adele, szalik Ibiza, modną torebkę i czapkę z tej samej serii oraz ekskluzywną ozdobę na nogę. Te akcesoria i inne produkty bardzo dobrze do siebie pasują i świetnie nadają się na magiczny aksamitny sezon.

Druga fala mody przychodzi z dodatkami na jesień „Karaiby”. Zawiera szalik, torebkę, naszyjnik, kosmetyczkę, 86 niezwykłych naklejek na paznokcie. O dziwo, nawet okładka paszportu została zaprojektowana przez tę popularną markę.

Wiele produktów z katalogu Oriflame 17 2020 będzie bardzo przydatnych w Twojej kosmetyczce:

  • Woda toaletowa Voare Forever jest prezentowana z dużym rabatem dla tych, którzy cenią sobie najnowsze nowości firmy.
  • Delikatna bransoletka o srebrzystym odcieniu wykonana z przeplatających się kwiatów i liści, która przypomni o spokoju kwitnącego ogrodu, będzie najlepszym akcentem każdej kreacji.
  • O swobodzie i delikatności bukietu kwiatów przypomina leśna konwalia i białe pudrowe piżmo w wodzie toaletowej Elvie.
  • Już teraz możesz poczuć czystość magii dzięki zapachowi Elvie Firefly Oriflame.
  • Wśród nowości perfumeryjnych warto zwrócić uwagę na niezwykłą wodę perfumowaną Memories Daydreaming in a Hammock. Morski akord molekuły Cascalone i delikatne mleko kokosowe oddają atmosferę prawdziwego tropikalnego wybrzeża. Skład tego produktu wyróżnia się kwiatem plumerii, który nadaje mu tak boskiego zapachu.