Katalog Oriflame 2 2023 Polska

[maxbutton id=»1″]
[maxbutton id=»2″]
[maxbutton id=»3″]

Tutaj możesz obejrzeć katalog Oriflame 2 2023 Polska w wersji elektronicznej online. Możesz przewracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych. Aby wyświetlić katalog na pełnym ekranie – kliknij strzałki w prawym górnym rogu.

Przegląd ofert i nowości z katalogu Oriflame 2 2023 Polska

Zimą wiele osób ma zły nastrój, a niektórzy nawet wpadają w depresję, ponieważ widzą mniej światła słonecznego i czują zimno. Ludziom trudno przystosować się do takiej pogody, nie mają nastroju i chęci do wszystkiego, ludzie chcą tylko być u siebie i ciepło. Ale świat jest taki interesujący! Jest w nim ogromna różnorodność emocji i kolorów, nie znikają one nawet zimą, po prostu czasami trudniej je dostrzec. Dlatego bardzo ważne jest, aby dodać życiu kolory i dobre emocje, zadowolić i rozpieszczać. Katalog Oriflame 2 2023 i jego produkty przyjdą Ci z pomocą, zamówią ulubione produkty i na pewno Cię rozweselą. Jakie potrawy mogą sprawiać radość? Zobacz poniżej 5 najlepszych produktów, z których nie możesz być smutny.

  • Żel pod prysznic „Błoga aura”. Tak, to ten sam żel z połyskującymi drobinkami, po którym będziesz błyszczeć. Właśnie tego potrzebujemy dzisiaj. Nie da się jednocześnie błyszczeć i mieć złego humoru! Gdy tylko poczujesz, że szare dni zaczynają na Ciebie wpływać, natychmiast otwórz tę butelkę i rozpocznij procedurę poprawiającą nastrój. Zapach tego produktu stwarza niesamowitą atmosferę relaksu, a formuła z miękką pianką delikatnie oczyszcza skórę.
  • Kula do kąpieli „Błoga aura”. Ta seria jest po prostu stworzona dla Twojego nastroju! Weź kąpiel w wygodnej dla siebie ciepłej wodzie i dodaj do niej tę bombę. Zobacz, jak co sekundę bomba topi się w Twoich oczach, nadając wodzie oszałamiający kolor, tworząc bujną pianę i wypełniając kąpiel cudownym zapachem śliwki, orzecha laskowego i fioletu. Zapewnia to wyjątkowy relaks. Zamknij oczy i zanurz się w swoich myślach.
  • Mleko i miód krem ​​do rąk i ciała. Aromat tego produktu wchłonie Cię i zakocha w orientalnych nutach lawendy i bursztynu. To niezwykłe połączenie tworzy niepowtarzalne połączenie aromatów. Natura dostarcza wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje Twoja skóra. Oriflame bierze te substancje, umieszcza je w butelce i daje Ci produkty ekologiczne do dbania o siebie. Składniki odżywcze zawarte w mleku odżywiają i zmiękczają skórę, a wyciąg z naturalnego miodu sprawia, że ​​jest aksamitna i miękka.
  • Szwedzki olejek do ciała SPA. SPA — zabiegi przynoszą niesamowitą przyjemność, to najlepszy prezent dla Twojego ciała. Ale niestety w dzisiejszym tempie znalezienie czasu dla siebie może być trudne. Ale to jest bardzo ważne! Umów się dla siebie przynajmniej raz na kilka tygodni na relaks w SPA. Przez resztę dni podczas zabiegów kąpielowych używaj produktów ze szwedzkiej linii SPA.