Katalog Oriflame 4 2023 Polska

Tutaj możesz obejrzeć katalog Oriflame 4 2023 Polska w wersji elektronicznej online. Możesz przewracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych. Aby wyświetlić katalog na pełnym ekranie – kliknij strzałki w prawym górnym rogu.

Przegląd ofert i nowości z katalogu Oriflame 4 2023

W nowym wydaniu katalogu Oriflame 4 2023 Poland firma zaprezentowała najlepsze produkty sezonu w najatrakcyjniejszych cenach! Będziesz mógł odkryć nowe zapachy, wypróbować nową linię do pielęgnacji skóry, ulepszyć swoją biżuterię i wybrać prezenty dla swoich bliskich!

Najważniejszym punktem katalogu jest wydanie wody perfumowanej Possess Absolute! Kluczowymi nutami zapachu są akord granatu, absolut osmantusa i akord drzewa bursztynowego. Drzewno-owocowy aromat o wysokim stężeniu, dzięki czemu jest trwały i niesamowicie wyrafinowany! Odkryj absolutną moc swojej kobiecości, zamów nowy Oriflame 4 2023 z 40% rabatem! Mamy kolejne dwa nowe produkty kosmetyczne do makijażu ust — kredkę Giordani Gold Iconic oraz pomadkę Giordani Gold Iconic Radiance SPF 30. Kredka pomaga obrysować kontur, przedłuża trwałość pomadki, pielęgnuje usta i nawilża skórę. Odcień kredki jest uniwersalny, transparentny. Szykowna pomadka w złotym etui błyszczy również blaskiem na ustach, jednocześnie nie jest wyczuwalna na skórze i ją nawilża. Giordani Gold Iconic wprowadziła również długo utrzymujący się eyeliner z kwasem hialuronowym i głębokim czarnym pigmentem dla dramatycznych, uskrzydlonych linii.

Zbierz wszystkie akcesoria kosmetyczne w jednym miejscu dzięki stylowemu Splendid Bouquet. Organizer posiada haczyk do zawieszenia, przegródki na pędzle, pomadki i inne kosmetyki, ale jego główną cechą jest kwieciste wykończenie. W połączeniu z żelem pod prysznic, mydłem i kremem do rąk Splendid Bouquet ta kosmetyczka stworzy wspaniały zestaw! Postaw swoje pragnienia na pierwszym miejscu i zafunduj sobie te nowe przedmioty! Na prezent lub na własny użytek możesz zakupić zestaw kremów do rąk Secret Garden. Każdy z kremów ma swój niepowtarzalny zapach kwiatów.